Home

 


 

Firma „LEWMAR” H i M Lewkowicz spółka jawna istnieje od 1983 roku. Ta, już dwupokoleniowa, działalność opiera swoje funkcjonowanie na fachowym, wieloletnim doświadczeniu meblarskim.
 
Głównym pionem produkcyjnym są meble szkolne, szatniowe oraz biurowe.
 
Zaufało nam tysiące szkół oraz ośrodków młodzieżowych w całej Polsce. Oferujemy najniższe ceny, gwarancje solidnego europejskiego wykonania oraz szybką dostawę na wskazany adres. Współpracujemy z przedstawicielami w Wielkiej Brytanii, Litwie, Irlandii, Niemczech a od niedawna także w Słowacji.
 
Nasze wyroby posiadają certyfikaty stwierdzające zgodność z normami PN i ISO, które dopuszczają je do użytku w szkołach zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 17 marca 1997 roku. Materiały zastosowane do produkcji naszych mebli spełniają wszelkie wymogi w zakresie higieniczności i bezpieczeństwa.
 
Od 2009 roku uruchomiliśmy ponownie dział akcesoria motocyklowe.
 
W latach 1983 – 1990 dostarczaliśmy nasze podzespoły motoryzacyjne do największych krajowych sieci sprzedaży części motoryzacyjnych oraz państwowych przedsiębiorstw transportowych. Obecnie dostarczamy je między innymi do KTM Polska oraz wielu branżowych sklepów, zarówno w regionie jak i w całej Polsce.